Wydarzenia_4 - Strona Koła Racjonalnego Łowiectwa nr 124

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYDARZENIA

Walne zgromadzenie członków Koła nr 124 26 kwiecień 2014r

W sobotę 26 kwietna 2014 roku w restauracji Pod Topolami odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie więcej

Zawody okręgowe w Łacku 3 maj 2014r


W chodny dzień 3 maja 2014 na strzelnicy Zarządu Okręgowego PZŁ w Bydgoszczy odbyły się IX Okręowe Mistrzostwa PZŁ w strzelaniach myśliwskich. W zawodach mogli brać udział tylko członkowie macierzyści kół łowieckich Okręgu Bydgoskiego. Nie była ograniczona liczba zawodników danego koła lecz do wyniku zespołu brane były trzy najlepsze rezultaty. Zawody rozegrano według nowych prawideł strzeleckich tj z dubletami na osi myśliwskiej oraz przelotach a w konkurencji rogacz jedna seria z pojedynczego pastorału druga ze słupka.  
Nasze koło reprezentowała drużyna w składzie: Krzysztof Kasprzyk, Józef Chwalny, Przemysław Maciejewski Roman Pawlak. Zajęiśmy na 21 kół myśliwskich miejsce 13. Wyniki zawodów przedstawiono w poniższych plikach:
- Wyniki drużynowe klasa powszechna
- Wyniki indywidualne klasa powszechna
Całość relacji oraz zdjęia są dostęne pod następująym adresem :
http://www.pzlbydgoszcz.pl/news/6/ix-okregowe-mistrzostwa-pzl-w-strzelaniach-mysliwskich.html.Obchody Swięta Konstytucji 3 maja.

W dniu 03.05.2014 r. odbyły się uroczystości związane z obchodami Konstytucji 3 maja, połączone ze świętem strażaków. Uroczystości rozpoczęły się przed remizą strażacką OSP w Strzelnie gdzie zasłużonym druhom oraz działaczom OSP wręczono odznaczenia. Wśród odznaczonych odznaką Zasłużony Strażak był prezes naszego koła łowieckiego kol. Ryszard Kotliński. W dalszych uroczystościach a więc w uroczystym przemarszem pod pomnik przy ulicy Kolejowej  brał udział poczet sztandarowy naszego koła.
Całość relacji tj zdjęia oraz materiały filmowe dostęne są pod nastęująym adresem:

http://www.imogilno.pl/info.php?wiadomosc=3572&nr=1

Przystrzelanie broni oraz zawody w kole nr 63 Dzik z Jezior Wielkich.

W sobotę  10 maja 2014 r. na naszej strzelnicy, w Łąkiem koledzy z Koła nr 63 Dzik z Jezior Wielkich przeprowadzili węcej

Polowanie dewizowe na rogacze maj 2014 r.

W dniach od 9.05.2014 do 12.05.2014 odbyło się indywidualne polowanie na rogacze więcej

XIV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych Okręgu Bydgoskiego PZŁ

W dniu 31 maja na strzelnicy w Łącku koła Pakości odbyły się XIV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich oraz Komisji Rewizyjnych Okręgu Bydgoskiego PZŁ. W zawodach tych po kilkuletniej przerwie wystartowała nasza drużyna w składzie: Krzysztof Kasprzyk, Ewaryst Drzazgowski oraz Romuald Szymański. Reprezentacja naszego koła zajęła  w klasyfikacji generalnej miejsce VII. Pierwsze miejsce zespołowo uzyskało Koło Łowieckie Nr 63 "Dzik" z Jezior Wielkich w składzie Pułkownik Sebastian, Świderski Kazimierz i Popiela Maciej  z rezultatem 485/600 pkt. Kolegom z Jezior Wielkich składamy serdeczne gratulacje.
Szczegółowa relacja jak również wyniki zespołowe i indywidualne dostępna są pod adresem:
http://www.pzlbydgoszcz.pl/news/8/xiv-mistrzostwa-zarzadow-kol-lowieckich-i-komisji-rewizyjnych.html

XX Puchar Prezesa Koła Łowieckiego nr 124 Racjonalnego Łowiectwa w Bydgoszczy.

W upalny i słoneczny dzień jakim była sobota 07-06-2014 odbył się doroczny trening strzelecki członków naszego koła połączony z zawodami o Puchar Prezesa KŁ nr 124 Racjonalnego Łowiectwa w Bydgoszczy więcej

Trening strzelecki członków koła Łowieckiego nr 61 Gwardia Mogilno.

W dniu 28 czerwca na strzelnicy naszego Koła odbył się coroczny trening strzelecki członków koła łowieckiego nr 61 Gwardia w Mogilnie więcej


1 , 2 , 3 , 4


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego